Reference

Pana profesora MUDr. A. Sukopa, Ph.D., budu vždy a všude jen a jen chválit.
Je to zlatý člověk se zlatýma rukama, které dokážou člověka navrátit zpět do života. Pan profesor mi letos v létě prováděl složitou rekonstrukci břicha ve FN Královské Vinohrady. Po předchozí operaci na jiné klinice se mi vytvořila obrovská kýla, měl jsem srůsty střev atd. Pan profesor se mě ujal jako nikdo jiný, při jeho pracovní vytíženosti mi nabídl opravdu rychlý termín k operaci, která dopadla k mé naprosté spokojenosti. Takové břicho, jaké mi pan profesor vykouzlil, jsem neměl ani předtím :-). Pana profesora určitě doporučuji, je to mistr svého oboru, vždy vstřícný a ochotný pomoci druhým. Ještě jednou mé VELKÉ DÍKY.

Lubomír Mráček

Co k tomuto skvělému doktorovi a člověku říci? NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH ☝☝! Měla jsem tu čest, že jsem se dostala do jeho zlatých rukou (augmentace a rekonstrukce prsů) a jen díky němu a jeho bezkonkurenčního přístupu jsem zase spokojená sama se sebou a hlavně šťastná. Zapomenout také nesmím samozřejmě na všechen zdravotní personál na JIPu a Kliniku plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady. Byli jste úžasní a moc jste mi pomohli, všichni! Ještě jednou VELKÉ DÍKY za váš přístup, pochopení a hlavně lidskost.

Klára Horáková

Chtěla bych se připojit k chválám na pana docenta Sukopa, který momentálně působí jako přednosta na plastické chirurgii Královské Vinohrady. I já jsem měla to štěstí a dostala jsem se do rukou tohoto skvělého plastického chirurga. Mé operace byly velice náročné a pro mě i dost bolestivé, ale vzhledem ke skvělé práci pana docenta Sukopa, jeho přístupu ke mě, jeho lidskosti a úžasnému zacházení, byla má bolest poloviční. Velkou zásluhu na mém dobrém psychickém stavu měly i sestřičky na JIPu této kliniky. Opravdu velké DÍKY těmto “velkým lidem“. Ještě mě čeká jedna menší operace na této klinice a jsem pevně přesvědčená, že i tentokrát bude vše perfektní. Myslím, že dobrou kliniku dělají hlavně dobří lidé a já jsem šťastná, že se o mě tito lidé mohli v těžkých chvílích starat. Vážím si toho a přeji jim všem, ať je tento přístup neopouští. Pokud budu mít příležitost, ráda kliniku plastické chirurgie doporučím ostatním a rozhodně nebudu šetřit chválou.

Monika Jelenová

Pán doktor Súkop je jednoznačne len to naj z naj!
Bola som u neho síce zatial iba na konzultácii k plánovanej operácii pŕs, ale ako jediný z troch (vraj najkvalitnejších) plastických chirurgov v Čechách, u ktorých som bola, so mnou strávil čas, ktorý je reálne potrebný, pokiaľ zvažujete podobnú operáciu, kde mi kompletne vysvetlil všetky pre a proti, ktoré som veľmi ťažko "ťahala" z ostatných chirurgov. Rovnako aj prístup personálu a hlavne ľudská stránka - na nezaplatenie.
Ak sa rozhodnem pre operáciu, určite to bude práve tento doktor. Ďakujem ešte raz.

Kristína

Co říct, prostě jednička ve svém oboru. U pana doktora jsem byla již před osmi lety na první operaci a před dvaceti dny na úpravě druhého prsu. S vrozenou asymetrií prsu, která pro mě jako mladou dívku, která chtěla být dokonalá a krásná, byla operace dosti psychicky náročná. Nicméně díky zázraku jakým je doc. MUDr. Andrej Sukop jsem se zvládla pohnout zase o kousek dál. Obrovským způsobem mi pomohl se pohnout o krok blíže k “dokonalosti“ a zároveň si uvědomit, že já jsem dokonalá ve své nedokonalosti. Na operaci jsem byla ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a od počátečního přijetí do posledního podání ruky při odchodu z nemocnice jsem byla obstarávána jak v bavlnce. Všichni 100% úžasní, profesionální a lidští. Určitě jsme se neviděli naposledy, jinam nikdy :-). Pokud je možné něco takového říct, těším se na další setkání :-).

Pavla Malá

MUDr. Sukop je TOP lékař, TOP odborník, TOP specialista, je to člověk nejen se zlatýma rukama, ale také s duší, odpovědností a neskutečně vynikajícím přístupem k pacientovi. Pana doktora jsem si našla na Googlu, jako nejlepšího chirurga a věřím, že mi ho seslalo "samo nebe". Před 12 dny jsem byla operována z důvodu prodělané rakoviny prsu. Pozitivitě BRCA1 jsem se rozhodla pro odstranění prsů. MUDr. Sukop provedl mastektomii s následnou rekonstrukcí a aero transplantací (bez implantátu, bez laloku z vlastního… atd.). Jako jediný na světě tuto metodu operace provádí. Pouze on a jeho tým na Vinohradech. Musím se pochlubit, že díky němu nejen, že jsem nepřišla o prsa, ale mám nová, mladá 17letá :-)). Budu vděčna tomuto muži již navždy, že jsem opět ženou, která se ráda na sebe podívá do zrcadla!

Karmela

S panem doktorem Sukopem jsem se setkala při několika operacích. Vždy byl jeho výkon na sále na 100 %, lidský přístup na 100 %, lékařský přístup na 100 %. Možná to zní až neuvěřitelně, ale všechny superlativy si pan doktor na 100 % zaslouží. Takového doktora by potřebovalo naše zdravotnictví naklonovat :-).

Eva Adámková

Vřele doporučuji svěřit se do rukou prof. MUDr. Andreje Sukopa Ph.D. Absolvovala jsem face-lift na klinice LaserPlastic a jsem naprosto nadšená! Úžasný lidský přístup a absolutně dokonale odvedená profesionální chirurgická práce pana profesora a jeho asistentky Marušky. Jsem opravdu spokojená a moc vděčná!

Pavlína

Pan doktor je profesionál s lidským přístupem a navíc je hezký. Dodá ženě sebevědomí, k jinému bych nešla.

Blanka Š.

Pan doktor Sukop je vynikající doktor a člověk, který umí vždy povzbudit a předat pozitivní energii. Je usměvavý a laskavý. Po ablaci prsu jsem se po třech letech dočkala rekonstrukce a jsem velice spokojená. Pane doktore jsem Vám nesmírně vděčná za to, co jste pro mě udělal. Pro mě jste ten nejlepší doktor, kterého všude chválím a doporučuji.

eva.flegl

Pan doktor Sukop je úžasný člověk a skvělý operatér. Již na konzultaci se každému věnuje s nevídanou profesionalitou, nikdy neztrácí úsměv a dobrou náladu. Vážím si i toho, že si svou odbornost neustále zvyšuje prací ve Vinohradské nemocnici a není jen rutinním výrobcem krásy.

Vlaďka

Pan doktor je úžasný, milý a pro mne nejlepší lékař na světě. Podstoupila jsem u něj několik operací a moji přátelé také. Jednalo se o různé zákroky ať pro krásu, tak pro zdraví a vše dopadlo naprosto úžasně, dokonale, minimální jizvy, naprosto profesionální přístup, navíc je to moc milý a přátelský člověk. Jelikož se chystám po dětech upravit prsa, mám již u něj domluvenou konzultaci. Vím od jeho pacientek, že i v tomto oboru je nejlepší a také jsem viděla, jak skvěle umí odoperovat oční váčky. Děkuji pane doktore za vše.

Radka D.

Pan doktor mi nejen dokázal přišít amputovanou končetinu, ale s více než 10ti následnými operacemi mi dokázal vrátit přiměřenou pohyblivost a cit. Je to člověk, kterého považuji za člena rodiny. Jeho lidskost a smysl pro humor spolu s (pro mne) chirurgickou dokonalostí léčí nejen tělo, ale i duši. Když jsem se poprvé probudil na JIP a mluvil s panem doktorem... Nikdy na něho nezapomenu. Rozhodně doporučuji a gratuluji těm, kteří mají to štěstí, že se k němu dostanou.

Jan Štěpán

Pan doktor je nejen skvělý lékař a odborník, ale také úžasný člověk. Pomohl nejen mně, ale už i několika mým známým, kamarádům i rodinným příslušníkům, vždy absolutně profesionálně, navíc s obrovsky lidským a pozitivním přístupem. Slova nevyjádří dostatečně naši vděčnost.

Hana

Vřelé díky panu doktorovi za úžasný přístup a profesionalitu. Podstoupila jsem u něj ve Vinohradské nemocnici dvě operace, které mě vrátily do normálního života po těžké nemoci. Jeho stále dobrá nálada při velkém vytížení a k tomu úžasné výsledky a péče z něho dělají naprostou jedničku v oboru. Tělo se léčí samo, když jste v psychické pohodě, bohužel ne každý lékař to vnímá. Kdo může říci, že se těší k lékaři? Já v tomto případě ano.

Táňa Klapková

Talent od Boha, přístup nevídaný. Tento pan Doktor své povolání bere jako posláni (alespoň tak na mne jeho přístup působil) a skutečně se snaží lidem pomáhat. Veliké díky.

Petra S.

U pana doktora jsem byla dvakrát. Je vstřícný a hlavně profesně úžasně šikovný. Nejlepší lékař, kterého znám.

IK

Komu čest, tomu čest! Vynikající lékař, který operoval již před několika lety mojí mamce ruku. Velmi podrobně vše vysvětlil a pak prvotřídně provedl. Následná péče proběhla vzorově. Vzhledem k tomu, že v posledních letech oba rodiče potřebují péči lékařů, tak mám s čím srovnávat. Zaslouží si opravdovou poklonu.

Míla

Nejlepší doktor jakého jsem kdy potkala. Profesionál s lidským přístupem. A mimochodem je moc hezký.

Dana

Pana doktora považuji za vynikajícího odborníka se skvělým přístupem, který mě hned při první návštěvě ohromil svojí vlídností a příjemným vystupováním. Výjimečný člověk, kterého si velice vážím, jak po stránce lidské, tak i profesní. Na všechny mé dotazy má kvalitní a uspokojující odpověď. V danou chvíli se snaží povzbudit, pochválit, aby se pacient cítil lépe. Čím větší machr, tím normálnější člověk. Kéž by takových bylo vice. Vzhledem k tomu, že toho má opravdu hodně a snaží se vždy přesně a včas vyšetřit pacienta, tak stále spěchá, ale je prostě nejlepší a nad jeho schopnosti není. Za vše Vám vážený pane doktore moc děkuji. Za Vaše umění, za to, že dáváte ženám pocit, že jste tu jen pro ně, za Vaši vůni a charisma. Děkuji i celému personálu na klinice. Pobyt byl velice příjemný.

Helena Březinová

web-levne.com